Bloody Rose
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG REAL.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fişa de personaj

In jos 
AutorMesaj
Kim Park Seung
Admin
Kim Park Seung


Mesaje : 63
Data de inscriere : 23/12/2011

Fişa de personaj Empty
MesajSubiect: Fişa de personaj   Fişa de personaj EmptyMier Mar 28, 2012 8:11 am

Fişa de personaj este obligatorie pentru postatul în RPG. Topic nou, totul obligatoriu.

Cod:

[center][i]Try and tell me whatever you want
because I'll always be [size=19]NUME+PRENUME+alte asemenea[/size]
[img]POZA PERSONAJULUI[/img]


[size=15]Love is just another game I play everyday.[/size][/center][/i]


[left]I'm always like this, babe...[/left]

[i]Nume:[/i]
[i]Prenume:[/i]
[i]Poreclă:[/i]
[i]Data naşterii:[/i]
[i]Vârsta:[/i]
[i]Grup:[/i] Forlin, Trine sau Krentin
[i]Ocupaţie:[/i] Şi să nu îmi scrieţi doar 'elev'. Fiţi şi voi mai concişi. Elev la muzică sau la arte sau la mate sau la ce vreţi voi.
[i]Play by:[/i] Asta e opţională, nu e obligatoriu să scriţi cine este personajul vostru.

[center]Time has passed but I'm still the same.[/center]

[i]Personalitate:[/i] Şi pentru că nu este chiar aşa de rău, cer minim două rânduri întregi.
[i]Likes:[/i]Nu cer cine ştie ce, dar faceţi şi voi o listă de cel puţin şapte chestii.
[i]Dislikes:[/i] Nu cer cine ştie ce, dar faceţi şi voi o listă de cel puţin şapte chestii.

[right]My past will never change me...[/center]

[i]Mama:[/i]Prenume, nume, vârstă, ocupaţie, decedată sau vie.
[i]Tatăl:[/i] Prenume, nume, vârstă, ocupaţie, decedat sau viu.
[i]Family:[/i] alte rude. Surori, fraţi, mătuşi, unchi. Tote relevante. Pe acelaşi model. Prenume, nume, vârstă, decedat(ă) sau viu(e)
[i]Pets:[/i] Da' să nu îmi scrieţi animalele moarte din copilărie sau porumbelul care şi-a făcut cuib în portbagaj.
[i]Past:[/i] Orice merită povestit îl scrieţi şi voi aici. Minim un paragraf de patru rânduri.
Sus In jos
 
Fişa de personaj
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody Rose :: So this is you :: Aplicatie-
Mergi direct la: