RPG REAL.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Don‘t say no ?Oh baby say yes

In jos 
AutorMesaj
Han Seung Hwa

Data de inscriere : 28/03/2012

MesajSubiect: Don‘t say no ?Oh baby say yes    Joi Mar 29, 2012 6:54 am

Pentru a nu pierde timpul ca de obisei ,m-am hotarat intr-un final sa ies intr-un club .M-am imbracat cat mai bine pentru acesta iesire defapt eram model nu trebuia sa ma chinui sa imi aleg hainele .Pentru ca orice haina imi venea perfect.Am sunat narcisist ,cine stie ? ma mai apuca si pe mine narcisismul.
Imi aranjez gulerul de la camasa lasand primi nasturi desfacuti ,iasa aveeam un aspect mai senzual ,Desi nu trebuia sa ma chinui sa am o fata dupa mine ,pentru ca numai cand ma vedeau ma asaltau .Insa partea proasta era ca acestea ma vedeau doar ca pe un model si sincer sa fiu putin apreciau muzica pe care o cantam.Mai multora le pasa de imaginea mea .Cum spuse mama ,draga de ea cat de mult ii multumeam ca ma introduse de la o varsta frageda in acesta lume a celebritatilor .Sincer dupa mine puteau sa fie si priministri ca tot nu ma interesa .Preferam viata modesta fara sa am o adunatura de oameni dupa mine care sa puna mereu aceleasi lucruri .Deafpt acele individe erau indragostite de imaginea mea perfecta nu de persoana de dupa acele camere de filmat.
Ajung in fata clubului ,era un club nou se pare ,oameni navaleau disperati spre intrare.Nu credeau ca mai sunt si alti in fata lor .Neah acum nici statutul meu de vedeta nu ma ajuta .
-Asa ca am sa astepta pana ce drumul se va elibera !poate am sa gasesc si pe cineva cu care sa port o discutie interesanta.

Why your crying baby girl I'm sorry
I know that what I did was wrong
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Don‘t say no ?Oh baby say yes
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody Rose :: Oraşul :: Clubul-
Mergi direct la: