RPG REAL.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

"Can a moment of madness make up for an age of consent?"

In jos 
AutorMesaj
Gauthier Aiden.

Data de inscriere : 28/03/2012
Localizare : Land of Joyness.

MesajSubiect: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   Mier Mar 28, 2012 9:39 pm

So... fără alte introduceri:

“A great many men are mad, and no one knows it. They do not know it themselves.”
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lee Da Reira

Localizare : Over the rainbow<3

MesajSubiect: Re: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   Joi Mar 29, 2012 2:38 am

Awww Gd<3.Doamne e tare:]]].Chiar daca preferatul meu este Tae<3<3<3<3.Totusi nu poti spune ca GD nu arata bine.Vreau next<3.Dar a 2 si a 4-a poza sunt bestiale<33333.Le ador<33333
Edit by Kim Park Seung: Prea multe emoticoane.

Han Seung Hwa

MesajSubiect: Re: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   Joi Mar 29, 2012 7:06 am

Gd ca de obicei este un tip carismatic si o da are un stil aparte la imbrcaminte ,are niste tinute de nota 10 .Oricum in toate imaginile arata frumos si este atat de cute in imaginile 1 ,2 si 4.Si sa mai donezi ceva poze noi.

Why your crying baby girl I'm sorry
I know that what I did was wrong

Ultima editare efectuata de catre Han Seung Hwa in Joi Mar 29, 2012 7:11 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Gauthier Aiden.

MesajSubiect: Re: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   Joi Mar 29, 2012 7:11 am

Thanks xD . Soo.. ză next:

“A great many men are mad, and no one knows it. They do not know it themselves.”
Sus In jos
Han Seung Hwa

MesajSubiect: Re: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   Joi Mar 29, 2012 7:43 am

Soo here is the next ,okey then ,nu pot spune decat ca are un aer foarte impunator in pozele pe care le-ai pus si are o privire foarte misterioasa .Dupa cum am spus si mai sus merita aplaudat.So prin urmare astept poze noi.

Why your crying baby girl I'm sorry
I know that what I did was wrong
Sus In jos
Lee Da Reira

MesajSubiect: Re: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   Joi Mar 29, 2012 7:44 am

Ahaha<3.Ce coleg de camera cute am<3.Este super.Si da stilul sau este super.Vreau next colegutu:3

Kim Ji-Yura

Data de inscriere : 29/03/2012

MesajSubiect: Re: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   Joi Mar 29, 2012 8:45 am

Awwwww GD, ma boo 8-> numai cuvinte de lauda ptr acest superb album,cred ca ti-ai dat seama cas mare fana? *laugh* da ti-ai dat *blush* adorabil ca intotdeauna ^___^ in incheiere pot sa zic doar: WOW, FANTASTIC BABY. next ^___^.

MesajSubiect: Re: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   Joi Mar 29, 2012 9:02 pm

Cine nu ar putea să-i iubească pe tipii aceştia (referindu-ne la Big Bang) ? *laughs* Şi da, melodia "Fantastic Baby" nu mi-o pot scoate din cap de vreo săptămână, la cât de mult îmi place. Sooo.. ză next, now:

Sus In jos
Lee Da Reira

MesajSubiect: Re: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   Joi Mar 29, 2012 10:04 pm

Odododo<3.Cine nu ar putea sa ii iubeasca?*laugh*Cum as putea sa il iubesc pe Tae si in momentul de fata pozele astea.Sunt super<3.Ohh real...you're a bad boy.Asa ca eu optez pentru next<3

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: "Can a moment of madness make up for an age of consent?"   

Sus In jos

"Can a moment of madness make up for an age of consent?"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody Rose :: So this is you :: Albume-
Mergi direct la: